Výklady

VÝKLAD TAROTU

Věštění z tarotů je jedna z nejrozšířenějších a nejstarších metod. Pomocí intuice nám taroty odhalují věci minulé, současné i budoucí.

Co je důležité vědět předtím, než se tarotů na něco zeptáme:

Taroty nikdy neřeknou neměnnou skutečnost, odhalují jen možnou cestu. Je na Vás, zda se tou cestou vydáte, nebo se pokusíte svůj osud změnit.
Taroty jsou velmi užitečnými průvodci a rádci v situacích, ve kterých zoufáme a nemůžeme najít východisko. Nikdy však nenahradí odbornou psychologickou či zdravotní pomoc.
Taroty neřeknou konkrétní data, jména ani jiné podobné údaje. Také nikdy neodpoví ANO/NE. Od toho tu máme kyvadlo. Ptejte se proto pouze otevřenou otázkou, např. Jak se bude vyvíjet můj vztah?

Výklad tarotů provádím pouze na dálku. Jedná se o velmi hlubokou, psychicky náročnou proceduru, při níž ke mně postupně chodí symboly a obrazy, které se spojí v jeden příběh. Tohle „zobrazení“ trvá různě dlouho, proto je vhodnější výklad na dálku, kdy Vám již napíši celou vizi. Zaručuji tak naprosto přesný výklad, jelikož vznikne bez působění vnějších vlivů na mé soustředění.